Сервіс: +38(067)383-01-41

Про насМи – ПП «Менком груп» і ми працюємо для аграріїв!

Ми володіємо заслуженою репутацією стабільної та прозорої компанії, надійного і вірного партнера, адже працюємо у сфері торгівлі запчастинами  до сільськогосподарської техніки починаючи з 2007 року.

Наша компанія є офіційним імпортером запчастин відомих світових виробників, тож пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір комплектуючих до техніки: JOHN DEERE, NEW HOLLAND, CASE ih, CLAAS, FENDT, LEMKEN, HORSCH та KVERNELAND.

Ми не вирощуємо врожаю, однак робимо все, щоб ви змогли його зібрати успішно, швидко та без перешкод. Адже основною діяльністю ПП «Менком груп» є забезпечення сільськогосподарських виробників всіма спектрами запасних частин до їх техніки.

Наша система технічного забезпечення є надійною та налагодженою, тож в найкоротші терміни ми поставимо вам запасні частини:

       Із наявних на наших складських господарствах запасів;

       Із центральних складів основних європейських виробників запасних частин.

За потреби ми самі відремонтуємо вашу техніку, адже маємо власні ремонтні бригади, котрі сформували із найкращих професіоналів.

Ремонт здійснюємо як на виїзді, так і на території нашого підприємства в спеціально обладнаних ремонтних боксах.

В нашій команді працюють лише спеціалісти, котрі мають великий професійний досвід та регулярно навчаються закордоном. Ви можете з легкістю довірити свою техніку віртуозним майстрам своєї справи!

Ми ростемо і розвиваємо систему забезпечення для техніки та обладнання; невпинно працюємо над покращенням якості та зменшенням термінів виконання робіт, адже від нас залежить так багато.

Ми - ПП «Менком груп» і ми завжди відкриті до співпраці!