Про нас

                                  ПП « Менком груп»   працює у сфері   торгівлі запасними частинами  до сільськогосподарської техніки з 2007 року  та є  імпортером    відомих європейських та світових виробників,  зарекомендувавши себе як стабільна, прозора компанія, надійний партнер та постачальник у сфері сільського господарства. Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір запасних частин  виробників JOHN DEERE, NEW HOLLAND, CASE ih, CLAAS, FENDT, LEMKEN, HORSCH, KVERNELAND.

     Основна діяльність нашого підприємства полягає в забезпеченні сільськогосподарських виробників всіх спектрів запасних частин  , яка надає можливість нашим клієнтам швидко і якісно проводити ремонт власної техніки, що в  підсумку відзначиться на якості і кількості врожаю.   

     На нашому підприємстві створено  системи технічного забезпечення   яка орієнтована на найкоротші  терміни поставки запасних частин :

-  зі складу у разі наявності ;

- безперебійний цикл постачання з центральних складів основних європейський виробників запасних частин.

      На нашому підприємстві працюють кваліфіковані менеджери та інженери з великим професійним досвідом, які пройшли навчання за кордоном.

     Сьогодні пріоритети підприємства полягають у подальшому розвитку створеної системи технічного забезпечення для техніки та обладнання, що  дозволить проводити якісно і своєвчасно та в короткі терміни ремонти техніки як у стаціонарних умовах так і безпосередньо на місці виходу техніки з ладу.

 

Ми завжди відкриті до співпраці.