Сервіс: +38(067)383-01-41

Blog

«Весняний день рік годує»: як підготуватися до посівної та нічого не упустити?

Давнє, однак актуальне прислів'я «Весняний день рік годує» означає, що виконана на полях навесні робота приведе до врожаю, який стає їжею на цілий рік.

Від того, наскільки якісно проведена передпосівна обробка ґрунту і посів, залежить і результат. Так що ж необхідно для успішного проведення весняної кампанії?

Детальніше

Італійське нововведення захищає яблуні та гранатові дерева

Яблуко і гранат - дві найбільш поширені культури в усьому світі. Високий попит і конкуренція на ринку вимагають масового виробництва, що, в свою чергу, може вплинути на якість продукції. Сонячні опіки, нерівномірне забарвлення та інвазивні види - всі ці проблеми, з якими зіштовхуються виробники при вирощуванні даних культур. А споживачі вимагають продукцію з високими якісними, поживними і сенсорними властивостями.

Детальніше

Весняна оранка точно вдасться із правильно обраним плугом!

Головне завдання оранки землі - це створення умов для отримання максимального врожаю. Розберемо докладніше, за рахунок чого це відбувається. У різних кліматичних областях і на різних ґрунтах існують свої проблеми, значну частину яких вирішує оранка. Для глинистих ґрунтів оранка плугом розпушує землю, робить її темнішою, і вона краще прогрівається. У районах з вологим кліматом, наприклад, проблемою є засоленість землі, в нижніх шарах ґрунту накопичується сіль, і ґрунт зберігає вологість, але при цьому верхній шар засихає.

Детальніше

Входимо в зиму правильно – готуємо техніку до весняної посівної!

Що гріха таїти – наприкінці осені важко уникнути відчуття певної розслабленості. До початку польових робіт іще добрих 3-4 місяці, тож можна відпочити й душею і тілом.

Та готуватися до весняної посівної треба вже сьогодні, і якщо правильно підійти до справи, можна суттєво зекономити час, кошти та нерви.

Детальніше

На що звернути увагу при виборі бурякозбиральної техніки?

При виборі бурякозбирального комбайна аграріям насамперед варто виходити з обсягів і термінів збирання буряка. Адже купувати високопродуктивну, а отже дорогу, самохідну техніку для прибирання невеликих площ - нераціонально. Невеликим господарствам слід зупинити свій вибір на причіпних агрегатах.

Детальніше

Підготовка розкидача мінеральних добрив до сезону

Кожен, хто хоче досягти у своїй фермерській діяльності ефективних результатів, повинен використовувати розкидач мінеральних добрив. Це спеціальний агрегат, який розподіляє добрива та насіння по всій площі поля. Щоб підживити озимі культури, найчастіше використовують “лійку” – конусоподібний навісний розкидач. Швидкість та рівномірність розкидання добрив залежить від того, в якому стані перебуває ця техніка.


Детальніше

Чи володіє соняшник стійкістю до певних гербіцидів?

В кінці року ринок просто рясніє акційними пропозиціями по насінню і пестицидів. Однак, будьте обережні...

Детальніше

Як вибрати зернозбиральний комбайн. Посібник для фермера

Купівля гарного зернозбирального комбайна - це дуже важка задача, яка вимагає досить великих витрат. На ринку існує широкий вибір машин, але не всі вони володіють хорошими якостями.

У цьому посібнику ми допоможемо вам з'ясувати, який зернозбиральний комбайн краще і на що варто звертати увагу при виборі.

Детальніше

Як вибрати шини для трактора?

Хороший врожай - це не лише важка праця фермера, а і якісна сільськогосподарська техніка. Під час сезону трактор працює багато годин підряд, тому не дивно, що машина може зламатись. Щоб даремно не витрачати час та кошти, слід заздалегідь оцінити працездатність машини, зокрема важливо звернути увагу на шини.


Детальніше

Як підвищити врожайність та родючість ґрунту?

Основною метою будь-якої сільськогосподарської діяльності, пов'язаної з вирощуванням рослин, є отримання хорошого врожаю. Висока врожайність залежить від безлічі факторів: властивості ґрунту, оптимальний вибір сортів рослин, догляд за посівами, правильне застосування технологій при вирощуванні культур та ін. Тому для того, щоб значно покращити врожайність, необхідно провести наступний комплекс заходів.

Детальніше

Як стати успішним фермером?

Мрієте, щоб фермерство переросло в успішний бізнес, а не в збиткове хобі?

Робота фермера залежить від цілого ряду факторів: погодні умови, людські ресурси, робота техніки, ситуація на ринку. Саме від того, як фермер буде себе поводити в таких ситуаціях і буде залежати бізнес. Такий вид роботи потребує особливих знань та вмінь. Фермер - це не дачник, який може списати неврожай на погодні умови. 

Детальніше

Щоденник фермера

Підприємства України, пов'язані зі зберіганням та перероблюванням, на початок поточного місяця накопичили запаси жита в порівнянні з двома останніми роками!

Детальніше
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)