Сервіс: +38(067)383-01-41

HORSCH

Предлагаем оригинальные запчасти HORSCH для сельскохозяйственной землеобрабатывающей техники оптом и в розницу по лучшим ценам в Украине. 

KVERNELAND

Предлагаем оригинальные запчасти KVERNELAND для сельскохозяйственной землеобрабатывающей техники оптом и в розницу по лучшим ценам в Украине. 

LEMKEN

Предлагаем оригинальные запчасти LEMKEN для сельскохозяйственной землеобрабатывающей техники оптом и в розницу по лучшим ценам в Украине.

JOHN DEERE

Предлагаем оригинальные запчасти JOHN DEERE для сельскохозяйственной землеобрабатывающей техники оптом и в розницу по лучшим ценам в Украине. 

ЗАПОРУКА УСПІШНОГО ЗБОРУ УРОЖАЮ -ЯКІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕХНІКИ

ПП "Менком груп" працює у сфері торгівлі запасними частинами до сільгосподарської техніки з 2007 року та є імпортером відомих європейських та світових виробників, зарекомендувавши себе як стабільна, прозора компанія, надійний партнер та постачальник у сфері сільського господарства.

НАШІ ЕКСПЕРТИ ВІДПОВІДАЛЬНО І ЯКІСНО ВИКОНУЮТЬ СВОЮ РОБОТУ

Проведіть комплексну покрокову технічну перевірку своєї машини з допомогою наших сертифікованих технічних спеціалістів і отримайте всеосяжний огляд стану й потреб машини. Ми проводимо оцінку датчиків електронних компонентів і програмного забезпечення. ТАким чином ми помічаємо найменшу несправність ще до того, як вона зможе зіплусати ваш наступний сезон.

СЛУЖБА СЕРСІСУ ЗДІЙСНЮЄ
  • Введення техніки в експлуатацію;
  • Забезпечення необхідною документацією;
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування;
  • Дефектування техніки.

Сервіс